سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430
قیمت سمعک

قیمت سمعک | قیمت سمعک ارزان | لیست قیمت سمعک

قیمت سمعک به عوامل مختلفی بستگی دارد که از این عوامل می توان به نوع کم شنوایی و شدت آن ، نحوه ی قرار گیری سمعک ( شکل ظاهری ) ، مدار پردازشی و تکنولوژی سمعک ، برند کمپانی سازنده ی سمعک ، گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک اشاره داشت . در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم .قیمت سمعک:


قیمت این وسیله ی کوچک الکترونیکی به نسبت دیگر وسایل الکترونیکی گرانتر است . قیمت سمعک به شدت و نوع کم شنوایی ، شکل ظاهری ، تکنولوژی ها و امکانات جانبی به کار رفته در سمعک ، مدار پردازشی آن ، لوازم جانبی کمک شنوایی ، برند ، گارانتی و خدمات پس از فروش بستگی دارد .
قابل ذکر است اگر هر دو گوش شما مشکل شنوایی دارد و می خواهید از سمعک استفاده کنید ، پیشنهاد می کنیم حتما از سمعک های دو گوشی استفاده کنید ، در غیر این صورت ممکن است شنوایی گوش دیگرتان که سمعک ندارد ، وضعیت بدتری پیدا کند . توجه داشته باشید قیمت سمعک دوگوشی دو برابر سمعک یک گوشی است .


تاثیر شدت و نوع کم شنوایی در قیمت سمعک:


بدیهی است که بهترین سمعکی که برای شما وجود دارد ، همان سمعکی است که ادیولوژیست شما برایتان تجویز می کند . هرچه افت شنوایی بیشتر باشد ، قیمت سمعک نیز بیشتر خواهد شد ، چون به تکنولوژی بیشتری در این سمعک نیاز است تا صدا بلندتر، شفاف تر و با کیفیت تر به گوش کاربر برسد. به این ترتیب برای اشخاصی با شدت افت شنوایی ملایم ، متوسط و شدید ، سه رده از تکنولوژی پایه ، متوسط و فوق العاده به کار می رود . قیمت سمعکی که ادیولوژیست برای شما تجویز می کند ، ممکن است خیلی بیشتر و یا خیلی کمتر از انتظار شما باشد . پیشنهاد می کنیم تا جایی که ممکن است سخت نگیرید و سمعکی که به شما تجویز شده را بخرید . این هزینه هدر نمی رود و کیفیت زندگی شما را به حد زیادی ارتقا می دهد .

 


تاثیر مدار پردازشی در قیمت سمعک:


سمعک ها از مدار های پردازشی مختلفی ساخته می شوند و به همین دلیل قیمت های متفاوتی دارند . انواع مدار های پردازشی سمعک عبارتند از : سمعک آنالوگ ( Analog ) ، سمعک قابل برنامه ریزی ( Programmable ) ، سمعک دیجیتال ( Digital ) ، سمعک هوشمند و سمعک وایرلس ( Wireless ) . می توان گفت هرچه مدار پردازشی سمعک پیشرفته تر باشد قیمتش بیشتر است . مدار پردازشی مانند بلندگو و میکروفون از اجزای اصلی سمعک است .


- سمعک آنالوگ ( Analog ) :

این سمعک ها از اولین سمعک های الکترونیکی هستند و قیمت آن ها نسبت به دیگر انواع سمعک ، کمتر است . نحوه ی مکانیسم سمعک آنالوگ به گونه ای است که ابتدا امواج صوتی را دریافت و به امواج الکتریکی تبدیل می کند و این سیگنال های الکتریکی را به آمپلی فایر ارسال می کند . در آنجا سیگنال های الکتریکی پردازش و به امواج صوتی تبدیل می شوند . این سمعک ها تک برنامه ای هستند و می توان ولووم و زیر و بم صدا را در آن تنظیم کرد .

- سمعک قابل برنامه ریزی ( Programmable ) : این سمعک یک پله از سمعک های آنالوگ پیشرفته تر است و بیش از یک برنامه روی آن موجود است . دلیل نام گذاری این سمعک نیز همین بوده که تفاوت آن را با نسل قبل از خود نشان می دهد . قیمت این سمعک از سمعک های آنالوگ بیشتر و از سمعک های دیجیتال کمتر است .
- سمعک دیجیتال ( Digital ) : سمعک دیجیتال سمعک قابل برنامه ریزی پیشرفته شده است . این سمعک قابلیت تنظیم با کامپیوتر را دارد و مدار پردازشی آن تعداد باند و کانال های مختلفی دارد که به مدل سمعک بستگی دارد . هرچه تعداد باند و کانال های سمعک بیشتر باشد ، سمعک گرانتر خواهد بود . قیمت این سمعک از سمعک های هوشمند کمتر و از سمعک های قابل برنامه ریزی بیشتر است .


- سمعک هوشمند :

این سمعک نسل بعدی سمعک دیجیتال است که به صورت خودکار با محیط سارگاز می شود . سمعک هوشمند با استفاده از تکنولوژی ردیاب گفتار که در ساختار آن به کار برده شده ، صدای گوینده را تشخیص می دهد و روی آن تمرکز می کند . به این ترتیب صدای گوینده را بیشتر تقویت می کند و صداهای مزاحم را تقویت نمی کند و حتی حذف می کند . سمعک هوشمند قیمت بالاتری از سمعک دیجیتال و قیمت کمتری از سمعک وایرلس دارد .


- سمعک وایرلس یا بلوتوث دار ( Wireless ) :

سمعک وایرلس را نمی توان جدا از سمعک هوشمند دانست . این سمعک پیشرفته ترین تکنولوژی ها را دارد و می تواند مکانیزم گوش طبیعی را به بهترین شکل شبیه سازی کند . این سمعک مانند سمعک هوشمند ، دارای قابلیت رد یابی گفتار است و به علاوه ی آن می تواند با بلوتوث بین دو سمعک ارتباط برقرار کند و صدا را دقیق تر و با کیفیت تر به گوش کاربر برساند . به سمعک بلوتوث دار یا وایرلس ، سمعک فوق هوشمند یا سمعک هوشمند وایرلس نیز می گویند . این سمعک گران ترین قیمت ها را در بازار دارد .


بررسی قیمت انواع سمعک از نظر ظاهری:


سمعک ها را می توان بر اساس حجم و اندازه و محل قرار گیری شان دسته بندی کرد . سمعک های نامرئی ، بسیار ظریف اند و در عمق کانال گوش قرار داده می شوند و پس از جاگذاری اصلا دیده نمی شوند . سمعک نامرئی قیمت زیادی نسبت به انواع دیگر سمعک ( سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی و سمعک رسیور در کانال ) دارد . چرا که به تکنولوژیِ پیشرفته ای برای گنجاندن کاربرد های سمعک در این ابعاد کوچک ، نیاز است . البته برخی سمعک های حجیم تر از آن جا که قابلیت دریافت تکنولوژی های بیشتری را دارند ، ممکن است قیمت بالایی داشته باشند . برای اطلاع از قیمت دقیق سمعک ها با ما تماس بگیرید .


بررسی قیمت انواع سمعک از نظر تکنولوژی ها:


تکنولوژی های مختلفی را می توان در سمعک ها به کار برد و هرچه این تکنولوژی ها جدید تر و پیشرفته تر باشند ، قیمت سمعک نیز بیشتر می شود . برند های مختلف از تکنولوژی های مختلف در سمعک هایشان استفاده می کنند که موجب اختلاف قیمت می شود . برخی از این تکنولوژی ها به شرح زیر اند :
-فیلتر و کنترل صداهای مزاحم ( نویز ) : این تکنولوژِی بسیار در سمعک ها پر کاربرد است و می تواند طیف صدا های اضافه را شناسایی ، کنترل و یا حذف کند و  در عوض روی گفتار تمرکز کند .
-بلوتوث یا وایرلس : این تکنولوژِی باعث راحتی شنوایی کاربر می شود و با استفاده از آن می توان با تلویزیون و موبایل ارتباط برقرار کرد و صدای آن ها را از داخل سمعک شنید . همچنین این سمعک می تواند بین دو گوشی خود ارتباط موثری برقرار کند و صدای هماهنگ و واضحی را به گوش کاربر برساند .
- بعضی کمپانی های سمعک اپلیکیشنی برای مشتری هایشان طراحی کرده اند که می توان با آن سمعک را کنترل کرد .
- بعضی کمپانی ها سمعکی برای وزوز گوش طراحی کرده اند که برای افرادی که وز وز گوش دارند تجویز می شود .
- بعضی سمعک ها ضد آب هستند و این تکنولوژی بر قیمت آن ها می افزاید .


بررسی قیمت سمعک بر اساس برند کمپانی ها:


کمپانی های تولید کننده سمعک ، رقابت تنگاتنگی با یک دیگر دارند ، به طوری که نمی توان گفت این برند از سمعک بهتر از دیگری است ، این کمپانی ها هیچ برتری نسبت به یک دیگر ندارند . انواع برند ها بر اساس افزایش قیمت عبارتند از :
ویدکس
استارکی ، اتیکن، بلتون ، فوناک
زیمنس
یونیترون


بررسی قیمت سمعک بر اساس گارانتی:


گارانتی سمعک خیلی مهم است و مانند دیگر وسایل نمی توان به راحتی از آن گذشت چرا که در آینده به دردتان خواهد خورد . سمعکی تهیه کنید که حتما گارانتی داشته باشد هر چند قیمت بیشتری داشته باشد .


بررسی قیمت سمعک بر اساس لوازم جانبی کمک شنیداری:


وسایل جانبی کمک شنیداری به شخص کم شنوا کمک می کند بتواند از وسایلی مانند: موبایل ، کامپیوتر و تلویزیون استفاده کند . امروزه اپلیکیشن های مخصوصی این کار را انجام می دهند .

بررسی قیمت بر اساس خدمات پس از فروش:

پس از تنظیم اولیه سمعک به روی گوش کاربر ، ممکن است بعد از آن بارها و بارها به تنظیم مجدد آن احتیاج پیدا کنید . خدمات پس از فروش امتیازی ارزشمند برای خرید سمعک محسوب می شود .

قیمت سمعک خوب:


همانطور که در مطالب قبل ذکر شد ، سمعک خوب سمعکی است که ادیولوژیست برای شما تجویز می کند . این سمعک مناسب ترین سمعک برای شماست و قیمت آن بسته به انتخاب برند و انتخاب شنوایی شناس متغیر است .


قیمت سمعک معمولی و قیمت سمعک ارزان:


هیچ وقت به خاطر قیمت بالاتر ، از خرید سمعک مناسبتان صرف نظر نکنید . اگر می توانید حتما سمعک خوب بخرید و بدانید که این مقدار هزینه ی بیشتری که صرف خرید سمعک بهتر می کنید هدر نمی رود و به همان اندازه زندگی شما را آسان تر می کند .

سخن پایانی:

همانطور که مشاهده فرمودید ، حتی الامکان قیمت سمعک نباید مبنای انتخاب شما باشد . بهترین سمعک را شنوایی شناس با توجه به میزان افت شنوایی شما و سبک زندگیتان برای شما تجویز می کند .

1000 کاراکتر باقیمانده است


Gravatar
خزائی
سلام وقتتون بخیر ، چند ماه پیش متخصص ادیولوژیست برای پدرم سمعک تجویز کرد ولی کیفیت سمعک بسیار پایین است با اینکه هزینه ی زیادی بابت خرید سمعک دیجیتالی کردم . شما یک برند خوب سمعک معرفی کنید.
Gravatar
زهرا عبدالحسینی
سلام . اگر سمعک با قیمت بالا خریداری کنیم تضمین می شود که با کیفیت و عمر طولانی داشته باشد ؟
Gravatar
mohammadnejad
عملکرد و کارایی سمعک دیجیتالی با سمعک هوشمند با هم چه فرقی می کند؟
Gravatar
وحید کاشانی
سلام ، آیا این نوع سمعک ها مثل سمعک هوشمند یا سمعک بلوتوث دار برای کودکان قابل استفاده است و ضرر ندارد؟
Gravatar
محمد سلطانی
سمعک
سلام ممنون از مطالب مفیدتون درمورد سمعک .میشه راهنمایی کنید کدام برند سمعک بهتر و با کیفیت تر است؟
Gravatar
maryam
انواع سمعک
سلام ، می خواستم بپرسم از انواع سمعک هایی که شما معرفی کردید کدام سمعک بهتر است؟
Gravatar
سعید
خرید سمعک
برای خرید سمعک خوب باید به چه ویژگی سمعک توجه کنیم ؟
Gravatar
محسنی
سلام . قیمت سمعک هوشمند با سمعک وایرلس چه اندازه تفاوت دارد؟
Gravatar
زینب قاسمی
سلام ببخشید بهترین سمعک در زمینه وزوز گوش کدام سمعک است
Gravatar
هانیه رحیمی
ترتیب سمعک های مختلف از نظر رنجی قیمتی رو میشه توضیح بدید؟باتشکر
Gravatar
مرضیه عزیزی
گارانتی سمعک چه مواردی را پوشش میدهد؟
Gravatar
چراغی
سلام با تشکراز مقالتون میگم قیمت سمعک ها بر چه اساسیه؟
Gravatar
سمعک بهار
با سلام
رده بندی کلی سمعکها شامل : آنالوگ ، دیجیتال و هوشمند میباشند .
از نظر ظاهر هم شامل پشت گوشی و داخل گوشی تقسیم بندی میشن .

Gravatar
Farid
قیمت سمعک ها براساس عواملی چون : آنالوگ ، دیجیتال یا هوشمند بودن متغیر است ، ضمنا عواملی چون تعداد باند و کانال ، سیستم پردازشی و وایرلس بودن باعث تغییر قیمت سمعک میشود.
Gravatar
Faridmohammadi57 mohammadi
باسلام
قیمت سمعک ها براساس نوع سمعک از جهت آنالوگ ، دیجیتال یا هوشمند بودن و همچنین تعداد کانال و باند سمعک و سیستم پردازشی قیمتها تغییر می‌کند .

Gravatar
لاهوتی
آیا سمعک های هوشمند واقعی وجود دارند؟
سمعک پشت گوشی نامرئی چطور؟

Gravatar
Farid Mohammadi
با سلام
سمعکهای هوشمند در واقع از تکنولوژی هوش مصنوعی بهره میبرند و با کاهش نویز محیط صداهای گفتاری رساتر و زیباتر به کاربران این سمعک ها میرسد .
سمعک های پشت گوشی نامریی یا سمعک های رسیور داخل کانال نامیده میشوند که در واقع سمعک های پشت گوشی بسیار کوچکی هستند که از طریق یک سیم نازک به داخل کانال گوش وارد میشوند و بسیار زیبا هستند.

Gravatar
helia
سلام ممنون مطلبتون خوب بود
یه سمعک خوب سمعکیه که گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و بهترین خدمات رو ارائه بده شما کدوم سمعک رو پیشنهاد میکنید که هم قیمتش مناسب باشه هم کیفیتش خوب باشه .

Gravatar
سمعک بهار
بطور کلی میتوان گفت اکثر برندهای معتبر سمعک در این حضور دارند اما پیشتاز در این عرصه سمعک ویدکس ، اتیکن ، یونیترون و هانساتون میباشد .
Gravatar
سمعک بهار
با سلام
امروزه همه برندها سعی دارند که بهترینها را عرضه کنند اما در ایران نماینده برندهای سمعک ویدکس ، یونیترون و اتیکن خدمات بهتری را عرضه میکنند.

Gravatar
ابراهیم خلیلی
ابزار ساخت سمعک چیه که قیمت هایش بالاست؟
Gravatar
سمعک بهار
دلیل گرانی سمعکها چندین مورد میباشد که عبارتند از :
- تکنولوژیهای پیشرفته
- استفاده از میکروچیپ در داخل سمعکها
- نیازمند تنظیم و فیتینگ توسط متخصص
- تولید کم در سراسر جهان
- گارانتی متفاوت و ....

Gravatar
دانیال سرابی
با سلام وسپاس از مقالتون زمانی که تنظیمات اولیه بر روی گوش کاربر انجام میگیرد تا چه مدت اون تنظیمات میمونه یعنی هربار که نیاز به تنظیم مجدد داشته باشه باید به مرکزی که سمعک رو خریدیم مراجعه کنیم؟ یا اینکه خودمون میتونیم این کار رو انجام بدیم؟
Gravatar
سمعک بهار
با سلام
سمعکها بعد از تنظیم تحت هیچ شرایطی از تنظیم خارج نمیشود ولی با توجه به شرایط بیمار و در بعضی موارد به علت افت شنوایی بیمار نیاز به تنظیم مجدد پیدا میکند . ضمنا خود فرد قادر به تنظیمات نمیباشد و تنها در بعضی سمعکها قادر به افزایش یا کاهش صدای سمعک در حدی که متخصص تعریف نماید یا برنامه های کاربردی را تغییر دهد.

Gravatar
سمعک بهار
سلام
سوال بسیار خوبی رو مطرح کردین ، سمعک‌ها بعد از تنظیم اولیه تا رسیدن به بالاترین بهره وری برای استفاده کننده نیاز به چندبار تنظیم دارد و این موضوع در مورد افراد مختلف کاملا متفاوت است ، اما اصلا برنامه سمعک بعد از ذخیره کردن تغییر نمی‌کند مگر اینکه مجدد ادیولوژیست شما آن را تغییر دهد ، درهر صورت در بهترین کارایی هر ۶ ماه شما با ادیولوژیست خوددر تماس باشید.

Gravatar
بهروز اسدی
مهترین عامل انتخاب سمعک خوب چیه؟
Gravatar
کیوان
سلام در انتهای مقالتون درست فرمودید که به خاطر قیمت بالای سمعک از خریدن سمعک با کیفیت صرف نظر نکنیم ولی واقعا قیمت بعضی سمعک ها زیاده و اکثر کم شنواها نمیتوانند خریداری کنند. به همین دلیل دنبال سمعک های ارزان قیمت هستند
ممنون از مقاله خوبتون.

Gravatar
سمعک بهار
سلام
درسته که سمعک‌ها با افزایش قیمت کارایی بهتری دارند اما این تنها ملاک بهره وری نیست ، گاهی اوقات ادیولوژیست شما پیشنهادی با بودجه شما ارایه میدهد که بالاترین کیفیت را شما دریافت می نمایید ، پس مشاوره با متخصص اولین قدم درست می‌باشد.

Gravatar
محمدحسن علیزاده
سمعک ارزان کدام یک از قابلیتهایی که سمعک های گرانتر دارند را دارا نیست؟
شما کدام یک از سمعک ها را پیشنهاد میکنید که از همه نظر خوب با کیفیت باشن؟

Gravatar
سمعک بهار
سمعک های گران دارای کانال و باندهای فراوانی هستن که باعث میشن سیستم هوشمندی سمعک ها عملکرد بهتری داشته باشند و صداها با کیفیت و زیباتر به فرد استفاده کننده از سمعک برسد . اما گرانی سمعک تنها معیار خوبی و بدی نیست ، چون برای بسیاری از افراد نباید سمعک های گران تجویز شود زیرا به دلیل سیستم های تراکمی زیاد این سمعک ها ،با مشکل در شنیدن روبرو میشوند .
Gravatar
سمعک بهار
با سلام
گرانی سمعکها بسته به عواملی چون:
آنالوگ ، دیجیتال و هوشمند بودن
تعداد کانال و باند
وایرلس یا غیر وایرلس
سیستم پردازش سمعک و ...

Gravatar
شهره خلج
سلام ببخشیدا چه سمعك هايي در كشور با ارز دولتي وارد مي شوند؟قیمت سمعکهای ارزان چنده؟ سمعک ها اصل فرع داره؟ و سوال دیگه اینکه اگر کسی درصد کم شنواییش زیاد باشه این مشکل تاثیر داره روی قیمت سمعک ؟
ممنون میشم جواب سوالامو بدین .خداقوت

Gravatar
سمعک بهار
با سلام
تقریبا همه سمعکها امروز با ارز دولتی وارد میشوند .قیمتهای سمعک از تقریبا 2 میلیون تومان شروع میشود
اکثر سمعکها توسط برندهای معتبر تولید میشود ولی تفاوت آنها در کامپیوتر سمعکها میباشد . ضمنا تعداد کمی از سمعکها نیز هستند که توسط سودجوها وارد کشور میشود که کیفیت مناسبی ندارند.
سمعکهای پرقدرت که مربوط به کم شنواییهای زیاد است کمی از سمعکهای دیگر هم رده گرانتر هستنند .

Gravatar
masoud
قیمت سمعک های ویدکس چنده؟ همه ی سمعک ها گارانتی دارند؟
و قیمت سمعکها روی کیفیت اونا خیلی تاثیر داره مثلا سمعک ویدکس و بلتون از نظر کیفیت خیلی تفاوت دارند؟

Gravatar
سمعک بهار
قیمت سمعک های ویدکس از 2 میلیون به بالا هستن .
همه سمعک های برند دارای گارانتی معتبر هستن و معمولا گارانتی ها دوساله هستن.
افزایش قیمت همیشه ملاک مشخصی برای کیفیت نیست چون در بعضی افراد کاندبد سمعک باید از سمعک هایی با تعداد کانال و باند کمتر که قیمت ارزانتری دارد استفاده شود تا ارتباط بهتری داشته باشند و برندها معمولا تفاوت چندانی باهم ندارند مگر در سطح ارایه خدمات که این موضوع بسیار حایز اهمیت است و در این سطح سمعک ویدکس در اولویت قرار دارد .

Gravatar
نیما صادقی
سلام با این قیمتهای جدید سمعک یه سمعک خوب رو از کجا خریداری کنیم؟ سمعک ها ضمانت دارند؟
اگر آب بریزه روی سمعک خراب میشه؟
با تشکر از سایت سمعک بهار

Gravatar
سمعک بهار
همواره سمعک ها را از کلینیک های معتبر شنوایی تهیه کنید چون ادیولوژیست ها متخصص در این امر هستن .
سمعکهای برند همه گارانتی های سیار معتبر دارند.
اکثر سمعک ها ضدآب هستن ولی در کل باید از آب دیدن سمعک ها مراقبت کنیم حتی آنهایی که ضد آب هستند

Gravatar
محسن
سلام
ممنون از مقاله تون چه عواملی در قیمت سمعک تاثیر دار ه؟ عمر سمعک ها چقدره؟

Gravatar
ثریا جان محمدی
سلام
تعرفه تمامی بیمه ها برای سمعک چگونه است؟ چه بیمه هایی هزینه خرید سمعک را تحت پوشش می دهند؟چون قیمت سمعک ها خیلی بالاست
با تشکر

Gravatar
مریم موسوی
منظور از وزوز گوش چیه؟ برای وزوز گوش هم حتما باید سمعک بخریم؟
Gravatar
sahar mardani
سلام میشه راهنمایی کنید برای یه سمعک خوب و کاربردی و قیمت مناسب کدوم سمعک رو خریداری نم؟؟
Gravatar
داموقی
سلام ببخشید من کجا میتونم رنج قیمت های سمعک هاتونو رو بخونم؟
Gravatar
محمدی
سلام
اگر پرده گوش کسی پاره شده باشه شنواییش روی 40 دسیبل باشه میتونه از سمعک استفاده کنه مشکلی ایجاد نمیکنه برای داخل گوش؟

Gravatar
محبوبه احمدعلی
با سلام
پدر بزرگ بنده هر دوگوششون واضح نمیشنود آیا باید دو سمعک استفاده کند یا یک عدد کفایت میکند ؟ شنیده ام که در صورت عدم استفاده هردو سمعک به مرور زمان امکان ناشنوایی مطلق در گوش بدونه سمعک وجود دارد ؟
ممنون میشم سوالمو پاسخ بدید

Gravatar
سمعک بهار
با سلام
همواره در افت های دوطرفه باید از سمعک دوگوشی بهره برد چون درک شنوایی را نسبت به تک گوشی به شدت افزایش می دهد و گوشی که از سمعک استفاده نکند به تدریج درک شنوایی و تشخیص کلمات را ازدست میدهد و بعد از مدتی حتی با استفاده از سمعک هم قادر به شنیدن از آن گوش نخواهد بود.

Gravatar
شروین صفایی
باسلام.....
بهترین سمعک کدومه؟آیا تعرفه های بیمه برای سمعک در نظر گرفته شده؟
باتشکر از شما

Gravatar
صالحی
سلام. اصولا سمعک پشت گوش بهتر است یا روی گوش؟
ممنون

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک سمعک بهار یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک و مجهزترین کلینیک فوق تخصصی در تهران است که برخوردار از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و بهره مند از کادری مجرب و نام آشنا در زمینه سمعک می باشد. کلینیک سمعک بهار از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی گوش واقعی جهت تنظیم تخصصی سمعک می باشد.

آخرین مقالات سمعک بهار

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search