سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430
مرکز شنوایی سنجی

مرکز شنوایی سنجی ، بسیاری از افراد معتقدند شنوایی مهمترین حس ارتباطی انسان ها است. فقدان شنوایی میتواند تا حد بسیار زیادی امکان برقراری ارتباط با محیط پیرامون را دشوار سازد. بیماریهای زیادی موجب اختلال در سیستم شنوایی انسان شده و شخص را از بهرمندی از این نعمت خدادای محروم می کنند.

پیرگوشی

پیر گوشی را می‌توان بیماری کاهش قدرت شنوایی مرتبط با سن عنوان نمود. Presbyacusis یک کاهش شنوایی پیشرونده، معمولا دو طرفه است و با افزایش سن پدید می آید . این بیماری یک فرآیند چند وجهی است که توسط ترکیبی از عوامل ژنتیکی و محیطی ایجاد می شود این یک اختلال شایع در حدود 25٪ از افراد 65-75 ساله و در 50٪ از افراد بالای 75 سال وجود دارد.

تست ادیومتری چیست

تست ادیومتری چیست ، شنوایی از جمله حواس پنج‌گانه محسوب می‌شود که تأثیر بسیار زیادی بر روی زندگی افراد دارد. این توانایی به فرد کمک می‌کند تا اصوات مختلف را از طریق اندامی به اسم گوش و توسط ارتعاشات گوناگون دریافت کند.

شنوایی سنجی

شنوایی سنجی نوعی آزمایش است که در آن با راه‌های مختلفی میزان شنوایی شما را اندازه گیری می‌کنند. هدف اصلی از انجام شنوایی سنجی این است که مکانیسم‌های گوش شما که در شنیدن صداها نقش دارند را مورد معاینه قرار دهند تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود.

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک سمعک بهار یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک و مجهزترین کلینیک فوق تخصصی در تهران است که برخوردار از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و بهره مند از کادری مجرب و نام آشنا در زمینه سمعک می باشد. کلینیک سمعک بهار از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی گوش واقعی جهت تنظیم تخصصی سمعک می باشد.

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

Search