سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430
تست ادیومتری چیست

تست ادیومتری چیست ، شنوایی از جمله حواس پنج‌گانه محسوب می‌شود که تأثیر بسیار زیادی بر روی زندگی افراد دارد. این توانایی به فرد کمک می‌کند تا اصوات مختلف را از طریق اندامی به اسم گوش و توسط ارتعاشات گوناگون دریافت کند.

شنوایی سنجی

شنوایی سنجی نوعی آزمایش است که در آن با راه‌های مختلفی میزان شنوایی شما را اندازه گیری می‌کنند. هدف اصلی از انجام شنوایی سنجی این است که مکانیسم‌های گوش شما که در شنیدن صداها نقش دارند را مورد معاینه قرار دهند تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود.

جواب تست abr

تست ABR یکی از تستهای الکتروفیزیولوژی است که در کلینیک های شنوایی شناسی جهت بررسی عصب شنوایی انجام میگردد و در واقع برای بررسی عصب از جهت توانایی انتقال عصبی انجام میشود که در اطفال برای بررسی میزان و سطح شنوایی کاربرد دارد و میتوان گفت از معدود آزمون هایی است که در اطفال و نوزادان برای بررسی سطح شنوایی انجام میگردد.

چه نوع عمل جراحی می تواند مشکل کم شنوایی را معالجه کند ؟ ، تقریبا 48 میلیون آمریکایی مبتلا به نوعی کم شنوایی هستند که این مشکل روی ارتباطات، روابط، سلامت و حتی شغل آنها تاثیر می گذارد. اگر مشکل کم شنوایی دارید، ممکن است با تعجب سوال کنید آیا جراحی وجود دارد که بتواند شنوایی از دست رفته ی شما را بشما بازگرداند. پاسخی کوتاه: بستگی دارد. 

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک سمعک بهار یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک و مجهزترین کلینیک فوق تخصصی در تهران است که برخوردار از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و بهره مند از کادری مجرب و نام آشنا در زمینه سمعک می باشد. کلینیک سمعک بهار از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی گوش واقعی جهت تنظیم تخصصی سمعک می باشد.

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

Search