سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430
نوار گوش

نوار گوش ( تست شنوایی یا ادیومتری ) مسیر شنوایی انسان عبارت است از: حرکت صدا از کانال گوش خارجی و سپس عبور از گوش میانی و نهایتا دریافت صدا توسط گوش داخلی. حلزون در گوش داخلی صدا را به جریان الکتریکی تبدیل و آن را به عصب و مسیر های بالاتر می رساند .

آزمون (EcochG) الکتروکوکلئوگرافی یا اکو جی

آزمون (EcochG) الکتروکوکلئوگرافی یا اکو جی ، مسیر شنوایی عبارت است از عبور صدا از کانال گوش خارجی ، عبور از پرده و استخوانچه های گوش میانی وسپس در گوش داخلی به حلزون گوش می رسد و این انرژی مکانیکی در حلزون به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و سپس از مسیر عصب شنوایی به ساختارهای عصبی بالاتر می رسد.

روز جهانی ناشنوایان

روز جهانی ناشنوایان ، می تواند بهانه ای باشد برای رسیدگی و توجه بیشتر به این قشر از جامعه و رفع مشکلات و خطراتی که ممکن است بر سر راهشان قرار گیرد . بیش از 360 میلیون نفر ناشنوا در جهان زندگی می کنند و حدود یک سوم از افراد بالا 65 سال شنوایی شان را از دست می دهند . 

شنوایی نوزادانمان را جدی بگیریم

شنوایی نوزادان : می دانیم که فرزند شما بالاترین سرمایه و پر ارزش ترین جزء وجودی شماست و بر کسی پوشیده نیست که کاهش شنوایی نوزاد می تواند رشد و تکامل گفتار ، شخصیت و روابط عاطفی و اجتماعی و به تبع آن آموزش و تحصیل او را شدیدا متاثر سازد ، به ویژه اگر اختلال شنوایی در دوران جنینی و به دلایل ژنتیکی در نوزاد شکل گرفته باشد .

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک سمعک بهار یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک و مجهزترین کلینیک فوق تخصصی در تهران است که برخوردار از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و بهره مند از کادری مجرب و نام آشنا در زمینه سمعک می باشد. کلینیک سمعک بهار از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی گوش واقعی جهت تنظیم تخصصی سمعک می باشد.

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

Search