سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430
مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی | استفاده از سمعک دو گوشی

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی ، اگر شنوایی شناس استفاده از سمعک دوگوشی را به شما توصیه کرد ، وحشت نکنید . خیلی ساده است ! سمعک دوگوشی به معنی "شنیدن با دو گوش " است - همان چیزی که طبیعت از ابتدا به شما ارزانی داشته است !


در واقع ، شنوایی دوگوشی به دلایل متعددی بهتر از شنیدن با تک گوش است .

بسیاری از افرادی که برای اولین بار می خواهند از سمعک استفاده کنند ، فکر می کنند که راحت تر با یک سمعک وفق می یابند و یا در هزینه های خود صرفه جویی می کنند ، با این حال ، دو سمعک واقعا بهتر از یکی است .


در اینجا به برخی از دلایل مزایای استفاده از سمعک دو گوشی اشاره می شود :    مکان یابی بهتر صدا:    توانایی کشف منبع صدا و یا جهت آن
    شنوایی بهتر در سر و صدای پس زمینه


    کیفیت بهتر صدا :    "شنوایی یک گوشی" در مقابل "شنوایی استریو"
    شنوایی بهتر برای اصوات کم شدت و ملایم مانند صدای کودکان و صداهای موجود در طبیعت مانند خش خش برگ ها و صدای پرندگان .


    کوشش و خستگی کمتر برای شنیدن :    افرادی که از یک سمعک استفاده می کنند برای شنیدن با یک گوش تلاش بیشتری می کنند و خسته می شوند ، در حالی که شنوایی با دو گوش با آرامش و راحتی بیشتری همراه است .


    تعادل شنوایی :    مطالعات نشان می دهند که افرادی که از دو سمعک استفاده می کنند از سمعک خود رضایت بسیار بیشتری دارند .


    جلوگیری از محرومیت شنوایی در گوش تقویت نشده :    مطالعات نشان داده اند که اگر تنها از یک سمعک استفاده شود و گوش دیگر از صدا محروم بماند ، فرایند و اصل "استفاده از یکی و از دست دادن دیگری" رخ می دهد ، که سبب شروع محرومیت شنوایی در گوش غیر تقویت شده و کاهش توانایی تشخیص گفتار در آن می شود . این واقعیت گویای مشکلی است که روند موفقیت آمیز بودن استفاده ی باتاخیر از سمعک دوم را متاثر می کند .

بنابراین ، فرد کم شنوا با استفاده از یک سمعک به جای دو سمعک (سمعک دوطرفه )، مزایای با ارزش "شنوایی با دو گوش" را از دست خواهد داد .

اگر شنوایی شناس استفاده از سمعک دوگوشی را به شما توصیه کرد ، وحشت نکنید . خیلی ساده است ! سمعک دوگوشی به معنی "شنیدن با دو گوش " است :            

 این همان چیزی که طبیعت از ابتدا به شما ارزانی داشته است !

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک سمعک بهار یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک و مجهزترین کلینیک فوق تخصصی در تهران است که برخوردار از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و بهره مند از کادری مجرب و نام آشنا در زمینه سمعک می باشد. کلینیک سمعک بهار از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی گوش واقعی جهت تنظیم تخصصی سمعک می باشد.

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

Search