سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | سمعک عینکی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند 
021-86030038
021-88170349
خیابان شهید بهشتی – مترو بهشتی _ خیابان مفتح شمالی  پلاک 430

سمعک اتیکن Ria 2 pro

کد محصول : Ria 2 pro

مواقعی که شما مبتلا هستید به کم شنوایی ، برای جمع آوری اطلاعات موجود در اصوات به سمعک احتیاج دارید . تا بتوانید این اطلاعات را به مغز ارسال کند . هر چقدر که مغز شما اطلاعات جزیی تری دریافت کند شناسایی و درک شنیده های شما را راحت ترمی کند .

کیفیت صدای عالی برای شنیدن بهتر :

سمعک Ria2 pro شرکت اتیکن کیفیت صوت فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد . و همچنین اصوات را در الگوی طبیعی نگهداری می کند تا شنوایی را راحت و واقعی جلوه دهد .
دلیل اصلی ارائه کیفیت صوتی عالی در سمعک Ria 2 pro را قادر می سازد تا طیف بسیار وسیعی از اصوات را مختلف را پردازش کند . اطلاعات بیشتر و با کیفیت بالاتری را به مغز نیز ارسال کند . این موضوع به شما کمک می کند تا مکالمات را حتی در مواقع نویزی ، راحت تر بشنوید . این سمعک دارای انواع سمعکهای نامریی ، داخل گوشی ، پشت گوشی کوچک ( تن تیوب ) و پشت گوشی پاور میباشد .


راهی آسان برای ارتباط مستمر :

این سمعک با استفاده از  تکنولوژی استریمر Connectline سمعک شما را به یک هدست بی سیم تبدیل می کند تا به راحتی بتوانید بدون افت کیفیت صوت ، به تمامی دستگاه های مورد نیاز خود وصل شوید . از شنوایی شناس خود بخواهید که شما را کاملا با Connectline  آشنا کند .  نکته بسیار مهمی که زندگی را با وجود کم شنوایی خسته کننده می کند . تلاش بیش از اندازه برای شنیدن می باشد . مغز سیگنال های کمتر و ضعیف تری را دریافت می کند . بنابراین شما مجبور هستید برای فهمیدن اصوات ، تمرکز بیشتری داشته باشید .


ایجاد یک تصویر صوتی کامل :

سمعک Ria 2 pro دارای قدرت پردازش محدوده بسیار گسترده ای از جزییات صوتی را دارا است . بنابراین به شنوایی راحت و تر و آسان تری تبدیل می شود . همینطور این سمعک اعوجاج و فیدبک را کم می کند . شما می توانید سمعک Ria 2 pro را از میان رنگ ها و مدل های مختلف طبق سلیقه خود انتخاب کنید .

این سمعک دارای تکنولوژی نسل چهارم هوش مصنوعی سمعک اتیکن دانمارک است و محدوده فرکانسی آن Up to 8 KHz می باشد .
برای اطلاع از قیمت این سمعک و انواع سمعک اتیکن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید .

logoooooooooooooooo8.png
خیابان شهید بهشتی – خیابان مفتح شمالی – پلاک 430
تلفن: 88170349-021
تلفن: 86030038-021

درباه ما

کلینیک شنوایی، تعادل و تجویز سمعک بهار فعالیت خود را از سال 1383 آغاز
و در این میان همکاری با پزشکان، بیمارستان ها و مراکز معتبر درمانی مختلف را داشته است.

تماس با ما

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در آپارات

Search